KS Wisła Jabłonna - strona nieoficjalna

Logowanie

Ostatnie spotkanie

K.S Sokół II SerockK.S Wisła Jabłonna
K.S Sokół II Serock 3:4 K.S Wisła Jabłonna
2016-09-25, 16:00:00
Serock, Pułtuska 47
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
AP Marcovia II Marki 3:1 GKS Dąbrówka
Farmacja Tarchomin 2:3 K.S Rządza Załubice
COCO Jambo Warszawa 6:1 K.S Bednarska Warszawa
UKS Pogoń Józefów 1:1 K.S Dąb II Wieliszew
RKS Mazur II Radzymin 15:1 LKS Rotavia Nieporęt
K.S Sokół II Serock 3:4 K.S Wisła Jabłonna

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 15, wczoraj: 710
ogółem: 904 345

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mini-Chat

Mecz 2016-09-25, 16:00


herb K.S Sokół II Serock 3:4 herb K.S Wisła Jabłonna
K.S Sokół II Serock   K.S Wisła Jabłonna

Aktualności

Sędziowie meczu seniorów oraz trampkarzy

  • autor: lechu247, 2016-09-29 19:01
Seniorzy
Sobota 1 października K.S Wisła Jabłonna - RKS Mazur II Radzymin, 14:00
sędzia: Grzegorz Gonet
 
Trampkarze
KS Wisła Jabłonna - UKS Lotnisko Modlin 1 października, 10:30
sędzia: Patryk Powala

B -klasa 7 kolejka

  • autor: lechu247, 2016-09-29 18:51

Kolejka 7 
Sobota 1 października
K.S Wisła Jabłonna - RKS Mazur II Radzymin, 14:00
bramki;
K.S Dąb II Wieliszew - K.S Sokół II Serock , 16:00
bramki:
GKS Dąbrówka - Farmacja Tarchomin (Warszawa), 16:00
bramki:

Niedziela 2 października 
LKS Rotavia Nieporęt - AP Marcovia II Marki, 16:00
bramki:
K.S Bednarska Warszawa - UKS Pogoń Józefów, 16:00
bramki:
K.S Rządza Załubice - Coco Jambo Warszawa, 11:00
bramki:


II Turniej "Piłkarskiej Ligi Powiatowej" - II edycja

  • autor: lechu247, 2016-09-29 18:44

W rozgrywkach zagrało ponad 300 zawodników.

Wyniki w rozwinięciu...


Weekendowy rozkład jazdy 30.09 - 01/02.10.2016

  • autor: ninja89, 2016-09-29 18:43

II liga
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 1 października, 16:00

III liga
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 1 października, 16:00

LO
Sokół Celestynów - Sokół Serock 2 października, 15:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 października, 16:00
Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 2 października, 11:00
Drukarz Warszawa - Dąb Wieliszew 1 października, 11:00

A-klasa
Wkra Pomiechówek - AON Rembertów 1 października, 11:00

B-klasa
Rotavia Nieporęt - AP Marcovia II Marki 2 października, 16:00
Wisła Jabłonna - Mazur II Radzymin 1 października, 14:00
Dąb II Wieliszew - Sokół II Serock 1 października, 16:00

Piłka młodzieżowa
KS Wisła Jabłonna - UKS Lotnisko Modlin 1 października, 10:30

Piłka ręczna
KPR RC Legionowo mecz rozegra 8 października z Meble Wójcik Elbląg

Siatkówka
K.S Legionovia Legionowo rozegra w dniach 30.09 oraz 01.09.2016 roku dwa sparingi z zespołem Atom Trefl Sopot


Piłkarska Liga Powiatowa - II edycja

  • autor: ninja89, 2016-09-23 19:28
Serdecznie zapraszamy!!!!!!
II Turniej "Piłkarskiej Ligi Powiatowej" - II edycja, odbędzie się w niedzielę 25.09.2016 r. w Łajskach - dawne boisko Impetu.

Obsada sędziowska - seniorzy i trampkarze

  • autor: ninja89, 2016-09-23 19:04

Sędzią spotkania 
K.S Sokół II Serock - K.S Wisła Jabłonna będzie pan Damian Truszkowski
Mecz odbędzie się 25.09.2016 o 16:00

Sędzią spotkania trampkarzy
K.S Wisła Jabłonna - WKS Rząśnik będzie pan Łukasz Butkiewicz
Mecz odbędzie się 24.09.2016 o 12:00


B-klasa Kolejka 6 24-25 i 27 września

  • autor: ninja89, 2016-09-23 18:54

B-klasa 
Kolejka 6 24-25 i 27 września

sobota
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - K,S Rządza Załubice 2:3
bramki: 2x Piotr Pietrzak - 2x Seweryn Remieniewicz, 1x Bartlomiej Szymański

Coco Jambo Warszawa - K.S Bednarska Warszawa 6:1
bramki: 2x Adrian Nowak, 1xKrystian Smółka, Damian Sawicki, Marek Szulgowicz, Kuba Stęszewski - Bartosz Karpiński

niedziela
UKS Pogoń Józefów - K.S Dąb II Wieliszew 1:1
bramki:Kamil Wróblewski - Łukasz Opat

K.S Sokół II Serock - K.S Wisła Jabłonna 3:4
bramki: Michał Czarneki, Michał Banaszek oraz Grzegorz Wozniak (bramki samobójcze) - Paweł Madej, Michał Banaszek, Jarosław Kowalski, Daniel Zalewski

RKS Mazur II Radzymin - LKS Rotavia Nieporęt 15:1
bramki:5x Krzysztof Koza, Daniel Giera,1x Emil Dobrygowski, Mariusz Okrasa, Zbigniew Aniołkowski, Damian Kossakowski, Tomasz Wąsik - Mateusz Zachewicz

Wtorek
GKS Dąbrówka - AP Marcovia II Marki 1:3
bramki: ? - 2x Mariusz Rogalski, 1x Michał Ogórek


Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S Wisła JabłonnaRKS Mazur II Radzymin
K.S Wisła Jabłonna   RKS Mazur II Radzymin
2016-10-01, 14:00:00

Modlińska 102, 05-110 Jabłonna

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS Rotavia Nieporęt - AP Marcovia II Marki
K.S Dąb II Wieliszew - K.S Sokół II Serock
K.S Bednarska Warszawa - UKS Pogoń Józefów
K.S Rządza Załubice - COCO Jambo Warszawa
GKS Dąbrówka - Farmacja Tarchomin
K.S Wisła Jabłonna - RKS Mazur II Radzymin

Kalendarium

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek

Najnowsza galeria

Wisła - Pogoń
Ładowanie...