KS Wisła Jabłonna - strona nieoficjalna

Logowanie

Ostatnie spotkanie

K.S Wisła JabłonnaK.S II Łomianki (B)
K.S Wisła Jabłonna 3:4 K.S II Łomianki (B)
2018-11-10, 17:00:00
Modlińska 102, Jabłonna
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
ŁKS Łochów 2:2 AP Marcovia II Marki
K.S Wkra Pomiechówek 1:3 K.S Rządza Załubice (B)
MKS Wicher Kobyłka 7:0 PSS Legion Warszawa
SKP Korona Warszawa 2:2 PWKS Huragan II Wołomin
UKS Błyskawica Warszawa (S) 1:5 K.S Bednarska Warszawa (B)
MKS Hutnik Warszawa 6:2 WKS Rząśnik (B)
K.S Wisła Jabłonna 3:4 K.S II Łomianki (B)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 370, wczoraj: 186
ogółem: 1 260 928

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mini-Chat

Mecz 2018-11-10, 17:00


herb K.S Wisła Jabłonna 3:4 herb K.S II Łomianki (B)
K.S Wisła Jabłonna   K.S II Łomianki (B)

Aktualności

Sędziowie niedzielnego spotkania

  • autor: ninja89, 2018-09-23 08:00

Główny - Piotr Pietrzykowski
Asystent nr 1 - Patryk Bartnicki
Asystent nr 2 - Marcin Surdacki

Obserwator - Dariusz Kozieł


Piłkarski weekend

  • autor: ninja89, 2018-09-23 07:45
III liga
Polonia Warszawa - K.S Legionovia Legionowo 0:2
MKS Świt Nowy Dwór Maz - RKS Lechia Tomaszów Maz 0:1
 
LO
K.S Dąb Wieliszew - K.S Sokół Serock 1:4
MKS Świt N.D.M - K.S Legionovia II Legionowo 23 września, 13:30
 
A-klasa
UKS Błyskawica W-wa - K,S Wkra Pomiechówek 2:2
SKP Korona Warszawa - K.S Wisła Jabłonna 23 września, 17:00
 
B-klasa
AKS Zły Warszawa - K.S Dąb II Wieliszew 7:1
GKS Korona Jadów - K.S Sokół II Serock 7:3
RKS Mazur II Radzymin - UKS Pogoń Józefów 25:0
goście przyjechali w 8 osobowym składzie
 
Piłka Młodzieżowa
Akademia Piłkarska 11 - K.S Wisła Jabłonna

Piłkarski weekend

  • autor: ninja89, 2018-09-16 20:45

III liga

K.S Legionovia Legionowo - MKS Ełk 3:1
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3

Liga Okręgowa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0
Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 0:5
Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 7:2
Sokół Serock - Unia Warszawa 0:2

A-klasa
Wkra Pomiechówek - SKP Korona Warszawa 2:1
Wisła Jabłonna - Wicher Kobyłka 1:3

B-klasa
Sokół II Serock - Dąb II Wieliszew 4:2

Piłka młodzieżowa
UKS Białe Orły - K.S Wisła Jabłonna 16 września, 10:00


Piłkarski weekend

  • autor: ninja89, 2018-09-03 19:55

III liga

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo 3:5

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 5:0

LO
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Amur Wilga 9:0
Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 1:5
Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:0
Victoria II Sulejówek - Sokół Serock 0:0

A-klasa
K.S Wkra Pomiechówek - K.S Wisła Jabłonna 3:0

B-klasa
Pogoń Józefów - Zły Warszawa 0:16
Wicher II Kobyłka - Dąb II Wieliszew 3:2
Wisła Zakroczym - Sokół II Serock 3:1

Piłka młodzieżowy
UKS Orły Zielonka - K.S Wisła Jabłonna 10:2

Spotkanie II kolejki rozgrywek o Mistrzostwo A-klasy...

  • autor: ninja89, 2018-08-23 19:50

główny - Piotr Chojnacki
asystent nr 1 - Tomasz Cieśliński
asystent nr 2 - Jan Roszczyk


Piłkarski weekend

  • autor: ninja89, 2018-08-23 19:49
III liga
K.S Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Adres: Parkowa 27a, 05-120 Legionowo
 
Liga Okręgowa
K.S Sokół Serock - Mazur II Karczew 1:0
Adres: Pułtuska 47, 05-140 Serock
 
K.S Dąb Wieliszew - Bug Wyszków 1:1
Adres: Modlińska 1, 05-135 Wieliszew
 
AP Marcovia Marki - K.S Legionovia II Legionowo 6:1
Adres: Wspólna 12, 05-270 Marki
 
Olimpia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
Adres: Górczewska 50/60, 01-401 Warszawa
 
A-klasa
AP Marcovia II Marki - K.S Wkra Pomiechówek 1:4
Adres: Wspólna 12, 05-270 Marki
 
K.S Wisła Jabłonna - ŁKS Łochów 0:7
Adres: Modlińska 102, 05-110 Jabłonna

B-klasa

Jeszcze nie wystartowała


Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa...

  • autor: ninja89, 2018-08-23 19:22
Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa (wygrany zespół awansował do III rundy)
 
Kolejną sensację sprawili zawodnicy Nocnej Ligi Halowej pokonując u siebie w Kobyłce zespół Ligi Okręgowej K.S Dąb Wieliszew 1:0 po bramce Kamila Kulmy
 
Wyniki drużyn rywalizujących w naszej lidze
 
Rządza Załubice 0-5 Sokół Serock
Huragan II Wołomin 1-6 Unia Warszawa
Wicher Kobyłka 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa)
WKS Rząśnik 0-1 Bug Wyszków
więcej w rozwinięciu....
 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Najnowsza galeria

mecz nr 13
Ładowanie...