K.S Wisła Jabłonna (B) | 4:0 | Agape Białołęka |
2019-11-17, 13:00:00 Modlińska 102, 05-110 Jabłonna |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 516, wczoraj: 434
ogółem: 2 589 042
statystyki szczegółowe
|
|||
1:1 | ||
K.S Wisła Jabłonna (B) | MKS Wicher Kobyłka |
Klub Sportowy Wisła Jabłonna ogłasza nabór do drużyny.
Zapraszamy wszystkich zawodników urodzonych w 1999r i młodszych, którzy ukończyli 16 lat do spróbowania swoich sił w trzecim aktualnie zespole Warszawskiej A-klasy.
Zapewniamy profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera, treningi dwa razy w tygodniu, udział w spotkaniach ligowych i pucharowych, wsparcie mentalne, pomoc w rozwoju piłkarskiej kariery, rodzinną atmosferę oraz wiele więcej byś mógł uwierzyć w siebie że możesz osiągnąć sukces sportowy! Pomożemy ci w tym!!!
Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o 19:30 na boisku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul. Modlińska 102
Serdecznie zapraszamy!
Ze sportowymi pozdrowieniami redakcja Klubu Sportowego Wisła Jabłonna.
Udostępniajcie, informujcie rodziny, znajomych :):)
Więcej informacji na fanpage drużyny
https://www.facebook.com/wislajablonnaseniorzy/ oraz pod nr telefonu 501720353 (Krzysztof Biernat - kierownik drużyny)
Zapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Gorąco zachęcamy aby w rubryce tej wpisali Państwo Klub Sportowy Wisła Jabłonna i wsparli rozwój naszych zespołów trenujących na codzień przy Estadio Modlińska Dziękujemy!!!
Główny - Piotr Pietrzykowski
Asystent nr 1 - Patryk Bartnicki
Asystent nr 2 - Marcin Surdacki
Obserwator - Dariusz Kozieł
III liga
K.S Legionovia Legionowo - MKS Ełk 3:1
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3
Liga Okręgowa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Agape Białołęka (Warszawa) 1:0
Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 0:5
Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 7:2
Sokół Serock - Unia Warszawa 0:2
A-klasa
Wkra Pomiechówek - SKP Korona Warszawa 2:1
Wisła Jabłonna - Wicher Kobyłka 1:3
B-klasa
Sokół II Serock - Dąb II Wieliszew 4:2
Piłka młodzieżowa
UKS Białe Orły - K.S Wisła Jabłonna 16 września, 10:00
III liga
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo 3:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 5:0
LO
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Amur Wilga 9:0
Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 1:5
Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:0
Victoria II Sulejówek - Sokół Serock 0:0
A-klasa
K.S Wkra Pomiechówek - K.S Wisła Jabłonna 3:0
B-klasa
Pogoń Józefów - Zły Warszawa 0:16
Wicher II Kobyłka - Dąb II Wieliszew 3:2
Wisła Zakroczym - Sokół II Serock 3:1
Liga Okręgowa » Warszawa I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
|