Zapowiada się bardzo ciekawe starcie :
Nocna Liga Halowa Zielonka - Wisła Jabłonna 15 sierpnia, 17:00
Mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany w Kobyłce na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Informacje otrzymałem od przedstawiciela naszego przeciwnika.
Zwycięzca tej pary zmierzy się w II rundzie z K.S Dąb Wieliszew, zespołem z Ligi Okręgowej
zestaw reszty par w rozwinięciu...
:
Przeciwnicy naszych rywali w A-klasie
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Legion Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z AGAPE Białołęka
Orły Zielonka - Huragan II Wołomin 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z Unią Warszawa
Polonia II Warszawa - SKP Korona Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z Naprzód Stare Babice
Inter Warszawa - Bednarska Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z Escola Varsovia Warszawa
OIRP Warszawa - Wicher Kobyłka 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z Przyszłość Włochy
Mazur II Radzymin - WKS Rząśnik 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z BUG Wyszków
Wicher II Kobyłka - AP Marcovia II Marki 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z Victoria II Sulejówek
Z naszego powiatu
Dąb II Wieliszew - Rządza Załubice 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca w następnej rundzie zagra z K.S Sokół Serock
Sokół II Serock - Korona Jadów 15 sierpnia, 17:00
Zwycięzca zagra w następnej rundzie z K.S Legionovia II Legionowo
Reszta par
Zgoda FC Warszawa - Footroll Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Bar Ulubiona ETV Warszawa - Kartofliska.pl Warszawa 15 sierpnia, 17:00
UKS Łady - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15 sierpnia, 17:00
KS Blizne - Anprel Nowa Wieś 15 sierpnia, 17:00
Talent Warszawa - UKS Siekierki (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
Kamionek Warszawa - Józefovia II Józefów 15 sierpnia, 17:00
Zły Warszawa - Okęcie Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów - Tajfun Brochów 15 sierpnia, 17:00
Weszło Warszawa - Start Otwock 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kołbiel - Victoria Zerzeń (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
KS Wesoła (Warszawa) - Wisła Maciejowice 15 sierpnia, 17:00
PKO Sport Warszawa - Wisła Dziecinów 15 sierpnia, 17:00
KS Glinianka - Bór Regut 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 15 sierpnia, 17:00
UKS Tarczyn - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 sierpnia, 17:00
Relax Radziwiłłów - Józefowianka Józefów 15 sierpnia, 17:00
Piorun Warszawa - Walka Kosów 15 sierpnia, 17:00
WS Warszawa - Sokół Celestynów 15 sierpnia, 17:00
Orion Cegłów - Naprzód Brwinów 15 sierpnia, 17:00
AP Marcovia III Marki - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10065.html