K.S Wisła 58-42 RKS Mazur

II połowa

K.S Wisła 63-37 RKS Mazur

Relacja

Zespół prowadzony przez Ryszarda Stromeckiego w sobotę w samo południe podejmował v-ce lidera tabeli, zespół rezerw Radzymińskiego Mazura, który w obecnych rozgrywkach na 6 kolejek zgromadził zaskakującą ilość punktów (16pkt) i przed meczem stawiany był w roli faworyta dzisiejszego spotkania. Sam mecz zweryfikował że bez pomocy pierwszego zespołu nasi rywale nie mają nic do powiedzenia i powinni podziękować swojemu bramkarzowi który bronił w beznadziejnych sytuacjach oraz nieudolności naszych zawodników którzy marnowali sytuacje raz za razem. Łupem bramkowym podzielili się Jarek Kowalski który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce oraz Kamil Szraga i Adam Fronczek który dzisiejszego dnia zdobył przepiękną bramkę wyprowadzając Wisłę w 21 minucie na prowadzenie. Niestety w 53 minucie kontuzji najprawdopodobniej stawu łokciowego nabawił się Daniel Zalewski. Miejmy nadzieje że nie jest to grożny uraz i "Wafel" wróci do nas już na najbliższy mecz z LKS Rotavią Nieporęt. Zdrówka Daniel :)

Minuty:

8' Wyrzut z autu Mikołaja Kropicza, głową przedłuża Mateusz Kowalskim piłkę przyjmuję Adam Fronczek ale jego strzał wysoko nad bramką

9' Głęboka wrzutka zawodnika Mazura, pewnie wyłapuje Tomasz Kokosiński

10' Mateusz Kowalski do Daniela Zalewskiego, wrzutka, wybija obrońca a po chwili momentalnie strzał oddaje Piotr Małyszew, jednak obok lewego słupka bramki gości

12' Małyszew wyprzedza obrońce do któego była skierowana piłka podana przez obrońce, wbiega z piłką w pole karne, wrzuca, niestety w ostatniej chwili z nogi Szymona Prandziocha piłkę zdejmuje obrońca Radzymina i wybija poza strefę zagrożenia

13' Zalewski podaje do Jarka Kowalskiego, ten głową do Adama Fronczka, strzał i obok bramki

15' Maciej Lech na spółkę z Michałem Banaszkiem powstrzymują groznie zapowiadającą się akcję Mazura

18' Prandzioch do Mateusza Kowalskiego, ten decyduje się na strzał z 25m ale wprost w bramkarza

21'Akcja Wisły. Cezary Kowalski zagrywa do Piotrka Małyszewa, ten oddaje Fronczkowi a Adam po zejściu do środka oddaje piękny strzał który mimo rozpaczliwej interwencji goalkeepera gości ląduje w siatce 1:0!!!!!

23' Fronczek do Jarka Kowalskiego, któremu udaje sie oszukać obrońców jednym zwodem, podaje do Zalewskiego który mając wolne miejsce uderza wysoko nad bramką. To powinien być gol!!!

24' Strzał z czuba gracza Mazura, wprost w naszego bramkarza  rogalem iii? piłka mija prawy słupek przyjezdnych, jęk zawodu na trybunach

42' Zalewski do Prandziocha, strzał Szymona...obok bramki

43' Rozpoczęcie akcji spod własnej bramki Kokosińskiego, wykop, piłkę otrzymuje Szymon Prandzioch i przy zdziwieniu wszystkich na stadionie razem z Jarkiem Kowalskim wychodzą naprzeciw jednemu obrońcy i bramkarzowi, gdzie Szymon w ostatniej chwili podaje piłkę do Jarka który na pustą bramkę zdobywa gola do szatni. 2:0!!!!!

II połowa

46' Fronczek po wrzutce Prandziocha wykorzystuje nieporozumienie dwóch obrońców i gdy każdy kibic wstaje świętować bramkę okazuje się ze piłka trafiła w boczną siatkę

53' Zmiana w zespole Wisły. Kontuzjowanego Daniela Zalewskiego zastępuje Tomasz Wierzbicki

56' Kropicz w indywidualnej akcji, mija 5 zawodników Mazura jednak zamiast podawać lub strzelać traci piłkę na rzecz gości

65' Z rożnego Wierzbicki, wybija obrońca, Czarek Kowalski uderza z pierwszej piłki jednak wysoko nad bramką

70' Zmiana w ekipie Wisły. Boisko opuszcza Mikołaj Kropicz a na jego miejsce melduje się Kamil Szraga

71' Tomek Wierzbicki podaje do Kamila Szragi, jednak zbyt lekko strzela Kamil i bramkarz pewnie broni strzał gracza Wisły

75' Po dwóch próbach Tomka Wierzbickiego za trzecim razem strzałem pod poprzeczkę bramkę zdobywa Jarek Kowalski 3:0!!!!!

78' Po rzucie rożnym wykonywanym przez Wierzbickiego i odbiciu się od obrońcy Mazura piłkę głową do bramki kieruje Kamil Szraga zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w sezonie. 4:0!!!!!

80' Po podaniu Szymona Prandziocha sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Wierzbicki - bramkarz broni

81' Zmiana w ekipie Wisły. Z boiska schodzi Szymon Prandzioch a w jego miejsce na placu pojawia się Adrian Polak

83' Goście po wrzutce z rzutu rożnego próbują swojego szczęścia, jednak broni Kokosiński

85' Strzał z 25m Mateusza Kowalskiego bez problemów broni bramkarz przyjezdnych

86' Zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek Jarosław Kowalski a jego miejsce zajmuje entuzjastycznie witany przez swój Fan Club Radosław Paterek

88' Adrian Polak  po podaniu Mateusza Kowalskiego i minięciu bramkarza z ostrego kąta strzela w boczną siatkę

90' Kolejny raz sam na sam z bramkarzem wychodzi Tomasz Wierzbicki, jednak i tym bramkarz broni strzał naszego pomocnika

90+2' Koniec Meczu

Już teraz zapraszam wszystkich na mecz 8 kolejki, w której to zmierzymy się z LKS Rotavia Nieporęt

Spotkanie zostanie rozegrane 09.10.2016 o godzinie 15:30 w Krubinie, ul. Jeziorna 40